Uczymy jak znaleźć harmonię

Polska Akademia Hipnozy powstała, aby przekazywać wiedzę i zgromadzone przez jej założycielki lata doświadczeń. Aby wspierać ludzi w rozwoju własnym, transformować wewnętrzne ograniczenia i blokady oraz pomagać im w drodze do odkrywania i budowania najlepszej wersji siebie. Jest to najważniejsza droga jaką można podążać w życiu ponieważ relacja z samym sobą jest z całkowitą pewnością tą relacją w jakiej jesteśmy do końca życia, a ponadto wpływa i kształtuje naszą rzeczywistość na zewnątrz.

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie hipnoterapii. Wiemy z całą pewnością jakim jest potężnym narzędziem głębokiej, zachodzącej w podświadomości zmiany dlatego  stworzyłyśmy miejsce oferujące najwyższe standardy terapeutyczne i szkoleniowe. Kształcimy w usystematyzowany sposób przekazując konkretne narzędzia pracy. Nasi hipnoterapeuci podczas szkoleń otrzymują możliwość przepracowania swoich blokad i ograniczeń, a jednocześnie doświadczając własnej wewnętrznej przemiany z łatwością wiedzą jak ten proces wpływa na ich Klientów. Otrzymują metody czołowych mistrzów hipnoterapii budują bogaty warsztat pracy, który może stworzyć nową ścieżkę zawodową lub uzupełnić obecnie wykonywaną praktykę. (link do filmiku)

Mając wieloletnie doświadczenie pragniemy rozpowszechniać wiedzę na temat hipnozy i hipnoterapii, dzielić się tym doświadczeniem stawiając na profesjonalizm i najwyższą jakość edukacji i praktyki warsztatowej. W naszym podejściu terapeuta zawsze ma otwarte serce na Klienta i zawsze dopasowuje metody pracy do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy systematyczne superwizje i mentoring ponieważ kształceni u nas certyfikowani hipnoterapeuci otrzymują wsparcie również po zakończeniu szkolenia. Dzięki temu dbamy o systematyczne podnoszenie jakości oferowanej przez nich pomocy. Nasi specjaliści kształcą się w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe dotyczące umysłu.

Założycielki Akademii

Małgorzata Leszczyńska

Hipnoterapeutka. Coach. Trenerka. 

Nauczycielka Soul Body Fusion®️

Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym. Stworzyła autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalania Hawkinsa z pracą z ciałem i wiedzę z zakresu biologii totalnej, aby dotrzeć do źródła blokad i zahamowań. Wspiera w pokonywaniu uzależnień, radzeniu sobie ze stresem. Uczy świadomej i dojrzałej komunikacji. Dzięki odkryciu przyczyny problemu i umiejętnym uzdrowieniu danych sytuacji, każdy z nas może wejść na kolejny poziom swojego rozwoju, aby połączyć się ze swoją prawdą, wewnętrzną mądrością i zagłębić się w kontakcie z Duszą.
Dzięki poszukiwaniom najlepszej i najskuteczniejszej metody do pracy z Duszą znalazła Soul Body Fusion®️. Metodę, która jest prosta, skuteczna i dla każdego, kto chce otworzyć się na jedność Ciała, Umysłu i Duszy, aby moc doświadczyć swojego CUDu.

Małgorzata pracuje z ludźmi, którzy wiedzą, że można przezwyciężyć ograniczenia, aby trwale i skutecznie wprowadzić zmiany na lepsze. Te ograniczenia są w każdym nas, podobnie jak decyzja o uwolnieniu się od nich. Wystarczy tylko nazwać i zaakceptować, że tak jest i wziąć odpowiedzialności za własne szczęście i rozwój świadomości, alby przy wsparciu podświadomości odnaleźć wewnętrzną wolność i spokój. Lubi być z ludźmi, pracować z nimi, wspierać w rozwoju i tworzeniu udanych relacji. By przede wszystkim skupić się na budowaniu głębokiej i prawdziwej relacji z samym sobą. Zgodnie z myślą „co wewnątrz to na zewnątrz” uświadamia, że dostajesz to, na co sam/a jesteś gotowa/y bo w 100% odpowiadasz za siebie. Uważa, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój i radość. Dzięki temu otwiera się na możliwość stworzenia satysfakcjonującego i trwałego związku.

"Uważam, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój i radość."
"Jeśli pragniesz ją odnaleźć, dotrzeć do swojego źródła wewnętrznej wolności, to wiedz, że moje serce i umysł są otwarte na pracę z Tobą. Pozwól sobie na wsparcie Wszechświata, aby otworzyć siebie, przede wszystkim, na siebie."

Dr Agnieszka Gębusia

Hipnoterapeutka. Coach. Trenerka.
dr Żywienia Człowieka, Absolwentka Psychoonkologii

Agnieszka w życiu i w pracy kieruje się filozofią praktyki holistycznej. Wszystko w nas jest połączone ponieważ jesteśmy Jednością ciała, umysłu i duszy. Jest doktorem nauk w zakresie żywienia człowieka i absolwentką psychoonkologii, coachem i trenerem a od 8 lat praktykuje pracę z podświadomością. Całość łączy z wiedzą z totalnej biologii i anatomii emocji. Wykorzystuje wiedzę naukową oraz wiele metod uzupełniających aby holistycznie realizować proces powrotu do równowagi fizycznej, mentalnej i emocjonalnej. Wspiera pracę świadomą na linii życia uświadamiając wpływ traum i konfliktów emocjonalnych na zdrowie i obecną sytuację. Pomaga zauważyć ograniczenia z przeszłości wpływające na obecne życie, uwolnić ograniczające przekonania i mechanizmy.

W jej podejściu uzdrowienie bólu fizycznego lub choroby zawsze łączy się z pracą z przekonaniami, emocjami i podświadomością. Stosując hipnozę sięga do źródła problemu, dociera do tego co głęboko nieświadome, odnajduje przyczyny automatycznych reakcji. Hipnoza to potężne narzędzie zmiany w rozwoju osobistym i duchowym uwalniające od ograniczeń i otwierające potencjał możliwości, wydobywając na powierzchnię to jest pełnią zdrowia i spełnienia. Wspiera w uwalnianiu ograniczeń i budowaniu nowej świadomości. Twój świat jest lustrem Ciebie, a zatem najpierw zajrzyj do środka, zaakceptuj i pokochaj siebie aby zacząć na zewnątrz obserwować, wynikającą również z tego, zmianę. Z kwantowego punktu widzenia jesteś Jednością, jesteś idealną Całością ze sobą i z otaczającą Ciebie rzeczywistością.

Wiedza od najlepszych

Założycielki Polskiej Akademii Hipnozy to hipnoterapeutki z wieloletnim doświadczeniem i życiową mądrością. Swoje wykształcenie zdobyły w wielu dziedzinach związanych z samorozwojem, psychologią oraz hipnozą, a teraz dzielą się swoją wiedzą z innymi.
award

Hipnoterapia Transpersonalna

Polska Akademia NLP + International Trainers Academy of NLP (Issue No: T3079)
award

Hipnoza Konwersacyjna

Akademia Profesjonalnej Hipnozy
award

Podstawy totalnej biologii

Wydawnictwo Virgo
award

Master NLP

Polska Akademia NLP
award

Metody Totalnej biologii

Wydawnictwo Virgo
award

Life Coaching

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
award

Certyfikat Członkowstwa

Polski Instytut Hipnozy
award

Certyfikowany Master Hipnozy i Hipnoterapii

Polski Instytut Hipnozy

Własne kursy i szkolenia

Oferta Polskiej Akademii Hipnozy oparta jest na dziesiątkach przeprowadzonych kursów oraz sesji. Małgorzata i Agnieszka z ogromną przyjemnością dzielą się zdobytą wiedzą.

KURSY MAŁGORZATY

Holime - Proces głębokiej transformacji, Certyfikowany Kurs Praktyka Soul Body Fusion®️, Soul Body Fusion®️, WithMe – w drodze do szczęśliwej i satysfakcjonującej relacji

OFERTA AGNIESZKI

Psychosomatyka, Moc układu odpornościowego, Zdrowie tkwi w jelitach, Konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała i badaniem obciążeń oraz niedoborów komórkowych

Galeria

Nasze kursy pomogły już setkom osób i wykształciły profesjonalnych
Hipnoterapeutów, którzy kontynuują nasza misję