HIPNOZA W PRAKTYCE

Naucz się hipnozy od postaw i zamów certyfikowany
kurs Polskiej Akademii Hipnozy

Certyfikowany kurs hipnozy

Twoim pragnieniem jest nauczyć się posługiwać hipnozą? Szkolenie to będzie początkiem niezwykłej podróży do świata hipnozy, poznasz strukturę hipnotycznego transu oraz dowiesz się jak wywoływać taki stan u siebie i innych ludzi. Zgłębisz tajniki hipnoterapii dzięki, której przestaniesz być ofiarą ograniczających Cię emocji, przekonań, nawyków i przeszłych doświadczeń. Na tym kursie spędzisz dwa, intensywne dni, podczas których nauczysz się korzystać z dobrodziejstw hipnozy. To początek fantastycznej, hipnotycznej przygody, która zmieni Twoje życie za zawsze.

Z czego składa się kurs?

library_books

Wykłady

assistant

Ćwiczenia

people

Praktyka

 • Poznasz techniki jak wywoływać hipnotyczny trans u innych osób i u siebie przez autohipnozę
 • Dowiesz się dlaczego hipnoza jest tak potężnym narzędziem transformującym i terapeutycznym
 • Poznasz techniki osiągania stanu głębokiego odprężenia i relaksu dzięki hipnozie
 • Poprzez zapoznanie się z budową umysłu dowiesz się, jak pracuje podświadomość
 • Zrozumiesz indukcje hipnotyczne, które są najbardziej spektakularnymi sposobami wprowadzania w trans, uruchamiające fale mózgowe theta
 • Dowiesz się, czym jest kotwica i jak wykorzystać ją w hipnozie
 • Nauczysz się lingwistyki hipnotycznej
 • Poznasz historię hipnozy
 • Poprzez praktykę doświadczysz stanów hipnozy
 • Nauczysz się wprowadzać w trans korzystając z różnych szkół hipnozy
 • Dowiesz się budować relację hipnotyczną
 • Poznasz technikę wprowadzania w przestrzeń kwantową w falach theta
 • Nauczysz się uruchamiać koherencję serca, aby wzmocnić harmonię ciała, umysłu i duszy
 • Nauczysz się, jak prowadzić sesje online
 • Zrozumiesz jak łatwo można pozbyć się lęków i obaw o przyszłość
 • Zdobędziesz umiejętność kontroli nad własnymi emocjami
 • Dowiesz się jak dzięki hipnozie wpłynąć na własne zdrowie, obfitość finansową i relacje

Ucz się od
najlepszych

Kurs prowadzą założycielki Polskiej Akademii HIpnozy Małgorzata Leszczyńska i Agnieszka Gębusia. Hipnoterapeutki z ogromnym doświadczeniem zdobytym w pracy z setkami pacjentów. Na codzień współpracują z lekarzami, psychologami i psychoterapeutami uzupełniając i wzmacniając powrót do zdrowia swoich pacjentów pracując bezpośrednio z jego podświadomym umysłem.
Poznaj Założycielki

Małgorzata Leszczyńska

Hipnoterapeutka, Coach, Trenerka, Nauczycielka Soul Body Fusion®️

Dr Agnieszka Gębusia

Hipnoterapeutka, Coach, Trenerka, dr Żywienia Człowieka, Absolwentka Psychoonkologii

Co mówią Absolwenci?

“Na kursie hipnozy prowadzonym przez Małgosię i Agnieszkę otrzymałam znacznie więcej niż się spodziewałam. Zakres wiedzy, umiejętności, teoria, praktyka, osobisty proces wewnętrznej transformacji, możliwość asystowania i wsparcia w procesach innych uczestników kursu, narzędzia i wyposażenie uczestników kursu do pracy z samym sobą i klientem to tylko niektóre z zasobów otrzymanych na kursie. To, co zaś ujęło mnie bezgranicznie to szczodrość i otwartość z jaką Małgosia i Agnieszka dzieliły się swoją wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i całym warsztatem zawodowym. Jeśli badasz temat hipnoterapii to jesteś we właściwym miejscu i najlepszych rękach bowiem nie skorzystanie z możliwości i potencjału jaki daje ten kurs hipnozy będzie niewybaczalnym  marnotrawstwem własnych zasobów.”
Elżbieta Miodek
"Jeśli kogoś zainteresował temat hipnozy i chce go wycisnąć jak cytrynę tak, żeby potem nie okazało się, że wyciska kanarka, to duet AGOSIA (Aga+Gosia) jest najlepszy pod słońcem. Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i otwarcie na potrzeby kursantów. Miejsce gdzie czujesz, że komuś zależy, co najmniej tak samo jak Tobie, żebyś zdobył wiedzę. Aga i Gosia przekazują coś więcej niż wiedzę ale też emocje. Wkładają w to swoje serce, co było czuć każdego dnia warsztatów. Nie dystansują się od grupy i nie tworzą dystansu guru-uczeń – po prostu bezcenne. Po tym kursie każdy, nawet najbardziej oporny dostaje wiarę w to, że jeśli tylko chce, to może."
Agnieszka Calińska
“Kurs obfitował w wiele ćwiczeń praktycznych, a teoria była podana w sposób bardzo przystępny. Było też dużo przestrzeni na pytania i czułam, ogromną otwartość Małgosi i Agnieszki, ich dzielenie się całą swoją wiedzą z nami (co na szkoleniach nie zawsze ma miejsce). Co było też bardzo dobre, to demo przed każdym procesem, który potem robiliśmy w parach. A najbardziej chciałabym wyróżnić to, że choć nie wiem kiedy to się stało, ale to wiem, że Małgosia i Agnieszka, tak wzmocniły naszą odwagę, przekonanie, że damy sobie radę, że ja ze swojej strony wchodziłam w każde doświadczenie i ćwiczyłam bez lęku, oporu i nie unikałam. Nawet obserwatorzy w pokoju (zoom) w niczym mi nie przeszkadzali. Polecam kurs, bo to praktyczna nauka i budowanie swojej pewności. Nie było żadnego zbędnego ćwiczenia, żadnych sztucznych wypełniaczy czasu. Podobała mi się też dyscyplina czasowa dotycząca rozpoczęcia, powrotu z przerw. Dziękuję Wam dziewczyny za to bardzo.”
Beata Docner

Jak długo, gdzie oraz jaki koszt?

KURS HIPNOZA W PRAKTYCE
date_range

26-27 czerwiec 2021

my_location

HYBRYDA Stacjonarny + Online

jeśli przepisy pozwolą
monetization_on

PROMOCJA 1190 PLN

cena promocyjna do 21.05.21 - cena regularna 1490 PLN (możliwość płatności w ratach)
CERTYFIKOWANY KURS POLSKIEJ AKADEMII HIPNOZY

HIPNOZA W PRAKTYCE

Masz pytania?

Wyślij wiadomość